
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)Neutraal
Over deze Grenen afwateringsbalk 4,5 x 9,0 x 300 cm, groen geïmpregneerd
Met afwateringsprofiel. Geschikt voor blokhutten met een wanddikte van 19 tot 44mm.
Specificaties
| Behandeling | Geïmpregneerd |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 9 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 4,5 cm |
| Gewicht | 5 kg |