
Over deze Geveerd loopwiel
Maak het openen van zware hekken en/of poorten gemakkelijk met dit gelagerde en geveerde loopwiel. De sterke veer vangt het gewicht op, waardoor er geen directe druk op het wiel ontstaat.
Specificaties
| Behandeling | Verzinkt |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 6 cm |
| Lengte | 12 cm |
| Hoogte | 28 cm |
| Gewicht | 0.16 kg |
| Extra product informatie | Voor de tuinpoortgaragedeur |