Over deze Gegalvaniseerd verbindingsstuk 4-weg T-model voor vierkante palen 15 x 15 cm antraciet structuurcoating
Specificaties
| Behandeling | Structuurcoating |
|---|---|
| Geschikt voor palen of balken van... | Geschikt voor palen van 15,0 x 15,0 cm |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Staal |
| Type verbindingstuk | T-model (met 4 uiteinden) |
| Breedte | 30,5 cm |
| Lengte | 30,5 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Gewicht | 2.778 kg |