
Over deze Gegalvaniseerd verbindingsstuk 4-weg T-model voor vierkante palen 12 x 12 cm zwart gepoedercoat, incl. bevestigingsset
Specificaties
| Geschikt voor palen of balken van... | Geschikt voor palen van 12,0 x 12,0 cm |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Type verbindingstuk | T-model (met 4 uiteinden) |
| Breedte | 30,5 cm |
| Lengte | 30,5 cm |
| Hoogte | 7,4 cm |
| Gewicht | 4.624 kg |
| Dikte | 2 mm |