
Over deze Gegalvaniseerd verbindingsstuk 2-weg 90-hoek voor vierkante palen 12 x 12 cm zwart gepoedercoat
Specificaties
| Geschikt voor palen of balken van... | Geschikt voor palen van 12,0 x 12,0 cm |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Type verbindingstuk | L-model (met 2 uiteinden) |
| Breedte | 12 cm |
| Lengte | 12 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Gewicht | 3.5 kg |