
Over deze Garapa hardhout vlonderplank 2,1 x 14,5 x 90 cm kunstmatig gedroogd, geschaafd, FAS
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Kunstmatig gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Garapa |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14,5 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Hoogte | 2,1 cm |
| Gewicht | 2.466 kg |
| Extra product informatie | Fsc 100% voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |