



Over deze Gaaselement vuurverzinkt maaswijdte 7,5 x 7,5 cm met robuust kader grenen groen geïmpregneerd 4,4 x 6,8 cm H180 x B180 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Gegalvaniseerd, Hout |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Maaswijdte | 7,5 cm |
| Dikte draad | 3,8 mm |
| Houten kader | Ja |