
Over deze Gaaselement vuurverzinkt maaswijdte 7,5 x 7,5 cm, draaddikte 3,8 mm H173 x B173 cm
Rondom gesloten
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 173 cm |
| Lengte | 1,73 m |
| Hoogte | 173 cm |
| Gewicht | 7.1 kg |
| Maaswijdte | 7,5 cm |
| Dikte draad | 3,8 mm |
| Houten kader | Nee |
| Extra product informatie | Rondom gesloten |