
Over deze FixGard zelftapper - verzinkt 4,2 x 25 mm (Doos 50 stuks)
Specificaties
| Aandrijvingsprofiel | Ph2 |
|---|---|
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 2,5 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Diameter | 4,2 mm |
| verpakkingseenheid | 50 piece |
| zelfborend | Ja |

| Aandrijvingsprofiel | Ph2 |
|---|---|
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 2,5 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Diameter | 4,2 mm |
| verpakkingseenheid | 50 piece |
| zelfborend | Ja |