
Over deze FixGard flenskopschroef - geelverzinkt 8,0 x 100 mm Tx40 (Doos 50 stuks)
Specificaties
| Aandrijvingsprofiel | Tx40 |
|---|---|
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Schroefkop | Flenskop |
| Type schroef | Flenskopschroef |
| Breedte | 9 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Gewicht | 1.276 kg |
| Diameter | 8 mm |
| verpakkingseenheid | 50 piece |