
Over deze Enkele stalen poort, zwart gepoedercoat, fijnstructuur, incl. hang- en sluitwerk (t.b.v. profielen 21mm dik)
Specificaties
| Behandeling | Poedergecoat |
|---|---|
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Hoofdmateriaal | Rvs |
| Inbegrepen | Deurbeslag rvs |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Niet inbegrepen | Stapelplanken |
| Breedte | 1,80 m |
| Lengte | 125 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 74 kg |