
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)Neutraal
Over deze Eiken halfhouts rabat 1,8 x 18,0 x 250 cm, gedroogd, geschaafd, 2 zijden vellingkant
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Eiken |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 18 cm |
| Lengte | 250 cm |
| Hoogte | 1,8 cm |
| Gewicht | 5.814 kg |
| Werkende breedte | 16,5 cm |