
Over deze Easy-Pan antraciet glans windveer 90 cm
Specificaties
| Afwerking | Glad |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 23 cm |
| Lengte | 91 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Gewicht | 1.42 kg |
| Op maat te bestellen | Nee |
| Dikte | 3,5 mm |

| Afwerking | Glad |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 23 cm |
| Lengte | 91 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Gewicht | 1.42 kg |
| Op maat te bestellen | Nee |
| Dikte | 3,5 mm |