
Over deze Easy-pan antraciet glans plaat 86 x 113,5 cm
Minimale dakhelling 10 graden om condensvorming en vochtdoorslag tegen te gaan adviseren wij u dakleer als onderlaag te gebruiken. Werkende maat: 109,0 × 79,0 cm
Specificaties
| Afwerking | Glad |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 113,5 cm |
| Lengte | 86 cm |
| Hoogte | 3 cm |
| Gewicht | 4.4 kg |
| Op maat te bestellen | Nee |
| Dikte | 3,5 mm |
| Werkende afmeting - oppervlakte | 0,86 m² |