
Over deze Dynaplus vlonderschroef RVS C2 torx - 5,0 x 60 mm
Met kleine kop 60° met 4 freesribben op de schacht, speciaal snijpunt type 17, gehard en gewaxt
Specificaties
| Aandrijvingsprofiel | Tx25 |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Rvs |
| Materiaal | Rvs |
| Schroefkop | Kleine kop (60°) |
| Snijpunt | Type 17 |
| Type schroef | Vlonderschroef |
| Breedte | 9 cm |
| Lengte | 60 mm |
| Hoogte | 6 cm |
| Gewicht | 0.005 kg |
| Diameter | 5 mm |
| verpakkingseenheid | 200 piece |
| zelfborend | Ja |
| Freesribben | Ja |