




Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Draai- /kiepraam enkel L5.1 vuren 62,5 x 62,5 cm
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Dikte glas | 3-6-3mm |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Raambeslag rvs, Raamkozijn |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Glas, Hout |
| Raam type | Draai- /kiepraam |
| Breedte | 54 cm |
| Lengte | 54 cm |
| Hoogte | 54 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Binnenwerkse maat kozijn | 54,0 x 54,0 cm |
| Buitenwerkse maat kozijn | 62,5 x 62,5 cm |