



Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Draai- /kiepraam enkel L4 vuren 84 x 105,1 cm
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Dikte glas | 3-6-3mm |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Raambeslag rvs, Raamkozijn |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Glas, Hout |
| Raam type | Draai- /kiepraam |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 75,5 cm |
| Lengte | 96,6 cm |
| Hoogte | 96,6 cm |
| Gewicht | 40 kg |
| Binnenwerkse maat kozijn | 75,5 x 96,6 cm |
| Buitenwerkse maat kozijn | 84,0 x 105,1 cm |