



Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Draai- /kiepraam dubbel L6 vuren 128,5 x 100,5 cm
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Dikte glas | 3-9-3mm |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Raambeslag rvs, Raamkozijn |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Glas, Hout |
| Raam type | Dubbel draai- /kiepraam |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 1,45 m |
| Hoogte | 92 cm |
| Gewicht | 28 kg |
| Binnenwerkse maat kozijn | 120,0 x 92,0 cm |
| Buitenwerkse maat kozijn | 128,5 x 100,5 cm |