
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC
Over deze Douglas zweeds rabat excellent 1,2/2,7 x 19,5 x 300 cm, vers, 3 zijden geschaafd, 1 zijde fijnbezaagd, scherpkantig, 1 zijde 2 groeven
Specificaties
| Afwerking | 1 zijde geschaafd, 1 zijde met 2 groeven, 3 zijden fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 19,5 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 2,7 cm |
| Gewicht | 10.1 kg |
| Kernvrij | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |
| Hoogte (minimum) | 1,2 cm |
| Werkende breedte | 18 cm |