Over deze Douglas wand type A Zweeds rabat zwart geïmpregneerd horizontaal 200x224cm excl. regelwerk (binnenwand)
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Planken | 1,2/2,7 x 19,5 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 5,00 m |
| Hoogte | 224 cm |
| Gewicht | 50 kg |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Ja |