Over deze Douglas wand type A wisselsponning verticaal 200 x224cm incl. regelwerk
Specificaties
| Afwerking | 1 zijde geschaafd, 3 zijden fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
| Materiaal | Hout |
| Planken | 1,8 x 19,5 cm |
| Regels | 4,5 x 7,0 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 5,00 m |
| Hoogte | 224 cm |
| Gewicht | 50 kg |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Ja |