Over deze Douglas wand type A triple profiel zwart gespoten verticaal 200 x224cm incl. regelwerk
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Gespoten |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Planken | 1,9 x 13,0 cm |
| Regels | 4,5 x 7,0 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 5,00 m |
| Hoogte | 224 cm |
| Gewicht | 50 kg |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Ja |