

Over deze Douglas vast raam B642 x H812 mm (buitenwerkse maat) incl. roedes, RVS raambeslag
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Dikte glas | 4mm |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Raambeslag rvs, Raamkozijn, Tochtrubber |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Rvs, Glas, Hout |
| Raam type | Vast raam |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 59,2 cm |
| Lengte | 1,86 m |
| Hoogte | 76,2 cm |
| Gewicht | 80 kg |
| Binnenwerkse maat kozijn | 59,2 x 76,2 cm |
| Buitenwerkse maat kozijn | 64,2 x 81,2 cm |