
Stel samen
Beslag kleur*
Beslag materiaal*
Impregneerkleuren*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC
Over deze Douglas uitzetraam 6-ruits dubbel B1252xH900mm buitenmaat (rvs beslagset)
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Beslag afwerking | Geborsteld |
| Beslag kleur | Blank |
| Beslag materiaal | Rvs /verzinkt |
| Dikte glas | 4mm |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Raambeslag rvs, Raamkozijn, Tochtrubber |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Rvs, Glas, Hout |
| Raam type | Dubbel draairaam |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 1,25 m |
| Hoogte | 83,6 cm |
| Gewicht | 21 kg |
| Afmeting raam | 45,4 x 74,8 cm 2x |
| Binnenwerkse maat kozijn | 120,0 x 83,6 cm |
| Buitenwerkse maat kozijn | 125,0 x 90,0 cm |