
Over deze Douglas stelkozijn latten voor deuren /ramen
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerken | Pefc, Pefc 70% |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 3,00 m |
| Hoogte | 6 cm |
| Gewicht | 5 kg |