
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Douglas schaaldeel 1,8 x 15,0-20,0 x 360 cm, vers, fijnbezaagd
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 20 cm |
| Lengte | 360 cm |
| Hoogte | 1,8 cm |
| Gewicht | 7.5 kg |
| Schorsvrij | Nee |
| Kernvrij | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |
| Breedte (minimum) | 15 cm |