
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Douglas rhombus profiel 2,0 x 6,5 x 180 cm, gedroogd, zwart gespoten, geschaafd, 4 ronde hoeken
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Gespoten |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 6,5 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Kernvrij | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |