
Over deze Douglas palissadehek, geschaafd (modern) 200 x 80 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Lamellen | 2,8 x 6,0 cm |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 2,00 m |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Extra product informatie | Getoonde palen op de foto zijn niet inbegrepen |