
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Douglas ligger 6,3 x 17,5 x 305 cm, vers, zwart geïmpregneerd, fijnbezaagd, scherpkantig
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 17,5 cm |
| Lengte | 305 cm |
| Hoogte | 6,3 cm |
| Gewicht | 25.2 kg |
| Kernvrij | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |