
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Douglas kantplank 1,6 x 14,0 x 180 cm, vers, zwart geïmpregneerd, fijnbezaagd, scherpkantig
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Vers |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 1,6 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Kernvrij | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |