
Stel samen
Beslag kleur*
Beslag materiaal*
Impregneerkleuren*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC
Over deze Douglas enkele klampdeur XXL B1200xH2150mm buitenmaat, linksdraaiend (rvs / verzinkt beslagset)
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Beslag afwerking | Geborsteld |
| Beslag kleur | Blank |
| Beslag materiaal | Rvs /verzinkt |
| Cilindermaat (buiten/binnen) | 40/40 |
| Deurtype | Enkele deur |
| Draairichting deur | Links scharnierend |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Cilinderslot, Deurbeslag rvs, Deurkozijn, Tochtrubber |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 115 cm |
| Lengte | 2,15 m |
| Hoogte | 211,5 cm |
| Gewicht | 59.2 kg |
| Doornmaat | 50 mm |
| PC-maat | 72 mm |
| Afmeting deur | 104,7 x 206,6 cm |
| Binnenwerkse maat kozijn | 115,0 x 211,5 cm |
| Buitenwerkse maat kozijn | 120,0 x 215,0 cm |
| Dikte | 4,5 cm |