
Stel samen
Beslag kleur*
Beslag materiaal*
Impregneerkleuren*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC
Over deze Douglas dubbele klampdeur XXL B2254xH2150mm buitenmaat, linksdraaiend (rvs / verzinkt beslagset)
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Beslag afwerking | Geborsteld |
| Beslag kleur | Blank |
| Beslag materiaal | Rvs /verzinkt |
| Cilindermaat (buiten/binnen) | 40/40 |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Draairichting deur | Links scharnierend |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Deurkozijn |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 225,4 cm |
| Lengte | 2,31 m |
| Hoogte | 215 cm |
| Gewicht | 91.7 kg |
| Doornmaat | 50 mm |
| PC-maat | 72 mm |
| Afmeting deur | 104,7 x 206,6 cm |
| Binnenwerkse maat kozijn | 220,0 x 211,0 cm |
| Buitenwerkse maat kozijn | 225,4 x 215,0 cm |