
Over deze Douglas dubbel profiel 1,9 x 13,0 x 240 cm, gedroogd, zwart gespoten
Specificaties
| Behandeling | Gespoten |
|---|---|
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 13 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Hoogte | 1,9 cm |
| Gewicht | 4.505 kg |
| Kernvrij | Ja |
| Werkende breedte | 12 cm |