
Stel samen
Beslag kleur*
Beslag materiaal*
Impregneerkleuren*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC
Over deze Douglas draairaam buitenmaat B90 x H105 cm onbehandeld, 4-ruits, linksdraaiend, afsluitbaar met raamkruk (rvs beslagset)
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Beslag afwerking | Geborsteld |
| Beslag kleur | Blank |
| Beslag materiaal | Rvs /verzinkt |
| Dikte glas | 4mm |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Raambeslag rvs, Raamkozijn, Tochtrubber |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Rvs, Glas, Hout |
| Raam type | Draairaam |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 85 cm |
| Lengte | 1,05 m |
| Hoogte | 100 cm |
| Gewicht | 20.707 kg |
| Binnenwerkse maat kozijn | 85,0 x 100,0 cm |
| Buitenwerkse maat kozijn | 90,0 x 105,0 cm |