
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Douglas blokhutprofiel 2,8 x 19,5 x 300 cm, gedroogd, geschaafd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 19,5 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 2,8 cm |
| Gewicht | 9.1 kg |
| Kernvrij | Ja |
| Tong & groef | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |
| Werkende breedte | 18 cm |