
Over deze DHZ Veranda dakbeschot 400 x 300 cm geschaafd douglas
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 1,8 cm |
| Gewicht | 250 kg |
| Kernvrij | Ja |
| Tong & groef | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |
| Werkende breedte | 13 cm |