

Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Deur enkel met raam XXL linksdraaiend, vuren 106,5 x 215 cm
Deze deur is aan 2 kanten met hout bekleed met daartussen isolatiemateriaal
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Deurtype | Enkele deur |
| Dikte glas | 4-6-4mm |
| Draairichting deur | Links scharnierend |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Aluminium dorpel, Cilinderslot, Deurbeslag rvs, Deurkozijn |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Rvs, Glas, Hout |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 99 cm |
| Lengte | 2,09 m |
| Hoogte | 209 cm |
| Gewicht | 42 kg |
| Binnenwerkse maat kozijn | 99,0 x 209,0 cm |
| Buitenwerkse maat kozijn | 106,5 x 215,0 cm |