

Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Deur enkel DL10 RS vuren 90,5 x 196 cm
Deze deur is aan 2 kanten met hout bekleed met daartussen isolatiemateriaal
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Deurtype | Enkele deur |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Aluminium dorpel, Cilinderslot, Deurbeslag rvs, Deurkozijn |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Rvs, Hout |
| Breedte | 83 cm |
| Lengte | 1,88 m |
| Hoogte | 188 cm |
| Gewicht | 37 kg |
| Binnenwerkse maat kozijn | 83,0 x 188,0 cm |
| Buitenwerkse maat kozijn | 90,5 x 196,0 cm |