

Over deze Containerberging Tresco B210 x D80 x H118 cm
Tip: de containerombouw is op hoogte te stellen zodat u ervoor kunt zorgen dat de container waterpas kan staan.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Gasveer, Handgrepen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Hoogte | 118 cm |
| Gewicht | 110 kg |
| Dikte wand | 18 mm |
| Extra product informatie | Het frame bestaat uit een matzwart stalen frame uit vierkante kokers 4,0 x 4,0 cm. deze containerberging is open aan de achterzijde |