
Over deze Complete set steellook glaswand zwart 165,2 x 224 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Gespoten |
| Dikte glas | 4mm |
| Glas | Gehard enkelglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Glas, Hout |
| Breedte | 165,2 cm |
| Lengte | 2,26 m |
| Hoogte | 224 cm |
| Gewicht | 120 kg |