
Stel samen
Impregneerkleuren*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · Neutraal
Over deze Carport Enkel/Aanbouw met PVC dakplaten vuren groen geïmpregneerd L500 x B300 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Kunststof dakplaten |
| Daktype | Plat dak |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Ringbalken | 4,0 x 12,0 cm |
| Sporen | 4,5 x 12,0 cm |
| Staanders | 8,8 x 8,8 cm |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 500 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Gewicht | 150 kg |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |
| Aantal staanders | 6 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Nokhoogte | 302 cm |
| Doorloophoogte | 274 cm |
| Dakoppervlakte | 15 m² |