
Over deze Carefree Protect vlonder olie 2,5 ltr
Voor het behandelen van hardhouten vlonders, gaat vergrijzing van hardhout tegen
Specificaties
| Kleur | Kleurloos |
|---|---|
| Breedte | 6 cm |
| Lengte | 6 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Inhoud | 2,5 l |
| Grondlaag nodig | Nee |
| Extra product informatie | Voor het behandelen van hardhouten vlonders, gaat vergrijzing van hardhout tegen |