

Over deze Carefree Protect Kleurloos 2,5 ltr
Specificaties
| Kleur | Kleurloos |
|---|---|
| Op basis van | Water |
| Breedte | 18 cm |
| Lengte | 18 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Gewicht | 2.5 kg |
| Gemiddeld verbruik per m2 | 0,17 l |
| Inhoud | 2,5 l |
| Grondlaag nodig | Nee |


| Kleur | Kleurloos |
|---|---|
| Op basis van | Water |
| Breedte | 18 cm |
| Lengte | 18 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Gewicht | 2.5 kg |
| Gemiddeld verbruik per m2 | 0,17 l |
| Inhoud | 2,5 l |
| Grondlaag nodig | Nee |