

Over deze Carefree Protect Kleurloos 1 ltr
Specificaties
| Kleur | Kleurloos |
|---|---|
| Op basis van | Water |
| Breedte | 11 cm |
| Lengte | 11 cm |
| Hoogte | 13 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Gemiddeld verbruik per m2 | 0,17 l |
| Inhoud | 1 l |
| Grondlaag nodig | Nee |


| Kleur | Kleurloos |
|---|---|
| Op basis van | Water |
| Breedte | 11 cm |
| Lengte | 11 cm |
| Hoogte | 13 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Gemiddeld verbruik per m2 | 0,17 l |
| Inhoud | 1 l |
| Grondlaag nodig | Nee |