
Over deze Campingbarrel | 28/42 mm | vuren onbehandeld
De ronde buitenwanden bestaan uit 42mm profielen. De rechte buiten- en binnenwanden zijn van 28mm profielen.
Tafel en bed kunnen weggelaten wordena om de barrel bijvoorbeeld als kantoor te gebruiken.
Dubbel bed, 2 banken met opbergruimte, een opklaptafel en 2 banken buiten
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Dakshingles zwart |
| Deurtype | Enkele deur |
| Dikte glas | 4-6-4mm |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Fundering, Houten vloer |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 1,20 m |
| Lengte | 330 cm |
| Hoogte | 1,20 m |
| Gewicht | 900 kg |
| Inhoud (m3) | 13,6 m³ |
| Nokhoogte | 225 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 5,8 m² |
| Dakoppervlakte | 9,9 m² |
| Dikte wand | 42 mm |
| Diameter | 215 cm |
| Aantal te openen ramen | 1 |