

Over deze Camping Oval | 28/42 mm | Thermowood | 405x400 cm
De ronde buitenwanden bestaan uit 42mm profielen. De rechte buiten- en binnenwanden zijn van 28mm profielen.
Thermowood is het resultaat van een duurzaam en milieubewust procedé waarbij uitsluitend verhitting gebruikt wordt om de eigenschappen van naaldhout te verbeteren. De thermische behandeling van het Finse naaldhout geeft het een karakteristiek, bruin getint schaduwdessin die een warme en moderne uitstraling geeft. De behandeling resulteert daarnaast in: verhoogde bestandheid tegen vocht, grotere duurzaamheid (classificatie 2), betere vormvastheid, een lichtgewicht structuur. Thermowood dient u na enige tijd te behandelen met een olie of beits.
2 banken met opbergruimte binnen en 2 bankjes buiten. Deuren, ramen en boeidelen zijn niet thermisch behandeld. Inbegrepen is een fles met thermo-olie zodat deze ook nog behandeld kunnen worden.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Thermisch gemodificeerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Dakshingles zwart |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 4-6-4mm |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Fundering, Houten vloer, Thermo-olie |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 405 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 1,20 m |
| Gewicht | 1600 kg |
| Inhoud (m3) | 23,5 m³ |
| Nokhoogte | 233 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 10,5 m² |
| Dakoppervlakte | 24 m² |
| Dikte wand | 28 mm |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal vaste ramen | 2 |