
Over deze Boombank teak
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 1,10 m |
| Lengte | 1,20 m |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 70 kg |
| Diameter | 220 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Diameter binnenzijde | 110 cm |
| Extra product informatie | Houtdikte zitting 4,3 cm |