
Stel samen
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Irina | 19 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Zadeldak |
| Deurtype | Enkele deur |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Schuifgrendel |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 155 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 31 cm |
| Gewicht | 200 kg |
| Fundering | 188 x 143 cm |
| Dikte wand | 19 mm |
| Nokhoogte | 217 cm |
| Afmeting hoekverbinding | 6 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 2,6 m² |
| Totale oppervlakte | 2,6 m² |
| Inhoud (m3) | 5,2 m³ |
| Dakoppervlakte | 4 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal ruimtes | 1 |
| Extra product informatie | Tip bij het gebruik van dakpanprofielplaten raden wij aan om 3 stuks van artikel p006799 te bestellen, te gebruiken als brede windveer |