
Stel samen
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Hendrick | 44 mm | vuren onbehandeld
De opbouwtekening van deze blokhut kunt u opvragen bij de afdeling Customer Support
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Zadeldak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3-9-3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Deuren en ramen zijn zowel links als rechts te plaatsen |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping voorkant |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 500 cm |
| Lengte | 500 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 1400 kg |
| Fundering | 482 x 482 cm |
| Hellingshoek dak | 28 degree |
| Dikte wand | 44 mm |
| Nokhoogte | 250 cm |
| Afmeting hoekverbinding | 9 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 22,4 m² |
| Totale oppervlakte | 22,4 m² |
| Inhoud (m3) | 50 m³ |
| Dakoppervlakte | 30,4 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal te openen ramen | 1 |
| Aantal ruimtes | 1 |
| Extra product informatie | Tip bij het gebruik van dakpanprofielplaten raden wij aan om 8 stuks van artikel p006799 te bestellen, te gebruiken als brede windveer |