



Over deze Bloembak Flores 82 x 58 x 47 cm
met bodem
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 58 cm |
| Lengte | 82 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Extra product informatie | Met bodem |